Biuro Turystyczne SUMADA TRAVEL istnieje od 1999 roku na rynku turystycznym, od roku 2000 działa również jako organizator turystyki. Już 17 lat specjalizujemy się w organizacji wczasów do najpiękniejszych zakątków Chorwacji - Makarskiej Riwiery. Bogata oferta hoteli, rozrywkowe kurorty, romantyczne zakątki, spokojne wioski, góry i krystaliczne morze to właśnie uroki Chorwacji. Kładziemy duży nacisk na jakość obsługi naszych klientów podczas wakacji, wieloletnia praca z kontrahentami pozwoliła nam wypracować bardzo dobrą bazę hotelową. Wszystkie obiekty zlokalizowane są przy plaży w miejscowościach dla każdego, kto szuka rozrywki, spokoju, czy romantycznych widoków. Jesteśmy dumni z naszego produktu, bo zawarte w nim propozycje są nie tylko sumą sporego doświadczenia ale rzetelnej pracy i pasji.

Pomimo, iż jesteśmy organizatorem w wyjazdach do Chorwacji, działamy również jako Multi Agent współpracując z najlepszymi Organizatorami, którzy od wielu sezonów zapewniają spokojny wypoczynek swoim Klientom. Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu imprez turystycznych - wycieczek, wczasów, kolonii, obozów młodzieżowych, wyjazdów integracyjnych, czy grupowych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

W 2006 roku właściciel biura - Małgorzata Adamus została wyróżniona odznaką honorową "Za zasługi dla turystyki" Ministra Gospodarki.

W 2013 roku właściciel biura - Małgorzata Adamus otrzymała dyplom Marszałka Województwa śląskiego "Za zasługi dla rozwoju turystyki w województwie śląskim". Kliknij aby obejrzeć dyplom.

Dane firmy

BIURO TURYSTYCZNE SUMADA-TRAVEL JERZY ADAMUS
NIP: 551-162-89-20
REGON: 851728725
Gwarancja Ubezpieczeniowa Turystyczna SIGNAL IDUNA numer M 204280
Bank PKO: 88 1020 1433 0000 1202 0137 4404

Jesteśmy członkiem

Polski Związek Organizatorów TurystykiOgólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych

Tradycyjnie zapraszamy do Chorwacji!

My już wiemy, że to mały kraj na wielkie wakacje, odkryjcie go Państwo z nami!

Z nieukrywaną radością i dumą wkraczamy w 17-ty sezon LATO 2018.
Tylko dzięki Wam oraz naszej wielkiej miłości do podróżowania udało nam się stworzyć ofertę, która sprosta wszelkim oczekiwaniom:
absolutne hity wakacyjne, sprawdzone od lat, jak również zaskakujące nowości.
Cechą zaś wspólną każdego wyjazdu z nami do Chorwacji jest błękit Adriatyku, świecące zawsze słońce oraz bajeczne wybrzeże.
Z grupą, w parze czy w pojedynkę, aktywnie, czy oddając się błogiemu lenistwu zawsze warto poznać dalmatyńskie zakątki lub powrócić tu ponownie,
bowiem kraj ten to różnorodność wszelka z tysiącem wysp, cudowną przyrodą, bogatym dziedzictwem kulturowym oraz wspaniałymi mieszkańcami.
Mamy nadzieję, że niniejsza, dopracowana z precyzją i zaangażowaniem oferta wakacyjna, spotka się z Waszą aprobatą i uznaniem.
Dziękujemy Klientom, Agentom i Kontrahentom za wielki kredyt zaufania i wsparcie. Dołożymy wszelkich starań, abyśmy mogli kontynuować dynamiczny rozwój naszej współpracy w kolejnych latach.
Wierzymy, że z Wami i dzięki Wam możemy się rozwijać, ponieważ turystyka to nasza pasja oraz wyzwanie do stałego podnoszenia jakości działania.

A dlaczego Chorwacja?

PRZYRODA W PEŁNYM KOLORZE

Jeden z najlepiej zachowanych ekologicznie obszarów Europy. Czar wysp, bezkresne morze, zbielałe od wiatru skały, zatoki zanurzone w błękicie Adriatyku oraz osiem Parków Narodowych

SKARBIEC BOGATEJ HISTORII

Na każdym rogu można podziwiać zabytki Listy Światowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO. Kraj, w którym nawet mały spacer przemienia się w prawdziwą wędrówkę po tysiącletnich fundamentach bogatej i chwalebnej historii.

NATURALNA UCIECZKA OD STRESU

Raj dla tych, którzy kochają góry oraz morze. Przepięknie rozwinięta linia brzegowa, zatoki, plaże porośnięte lasami sosnowymi oraz miasteczka rozsypane na lądzie i ponad tysiącu wyspach.

ZAPRASZAMY
Właściciel i Pracownicy